СТАНЦІЯ 14.4

Forum

Whom would you nominate as a person of the year in your city, country or beyond? Why?

The following questions may guide you:

 • Хто він/вона? [Who is he/she?]
 • Скільки йому/їй років? [How old is he/she?]
 • Де він/вона працює? [Where does he/she work?]
 • Чому він/вона людина року? [Why is he/she a person of the year?]

Share your answers on the forum.

(Note: Only students registered in the course can access the forum. Please sign in first to be able to leave a comment.)

This Post Has 26 Comments

 1. Anna Cadieux

  Я буду номінувати Остін Батлер. Йому тридцять один рік. Він актор, і він працює на кіностудії. Він є людиною року завдяки своїй ролі в Елвісі.

 2. George Sartison

  Я буду номінувати Сандра О. Їй п’ятдесят один рік. Вона акторка. Вона працює на кіностудії. Вона таланови́тий акторка.

 3. Brooklyn Rudniski

  Я буду номінувати Райан Рейнольдс. Йому сорок шість років. Він актор, а він працює на кіностудії. Він став людиною року завдяки ролям у кіно та пожертвуванням.

 4. Catherine Moroziuk

  Я буду номінувати Серина Віллямз. Вона сорок один рік. Вона грає в теніс. вона працює у спортивній індустрії. Вона таланови́тий у грає в теніс.

 5. Maria Garzon

  Я буду номінувати Сет Роген. Йому сорок років. Він актор і письменник. Він працює на кіностудії. Він таланови́тий актор.

 6. Samantha Neil

  Я буду номінувати Зендея. Їй двадцять шіст років. Вона актор і модел. Вона працює на кіностудії. Вона людина року бо вона симпати́чнa і таланови́тa.

 7. Raya Bibkewich

  Я буду номінувати Тейлор Свіфт. Їй тридцять три роки. Вона співачка і вона виступає на сцені. Вона людина року бо вона талановита і також вона співає нові пісні.

 8. Ariana Pyszniak

  Я буду номінувати Гордон Рамзі, йому п’ятдесят шість років. Він працює в ресторані і дуже талановитий кухар.

 9. Alison Garwasiuk

  Я буду номінувати Шанталь Кревязук. Їй сорок вісім років. Вона виступає на сцені тому що вона співачка. Вона збирає гроші для України.

 10. Corynn Zubot

  Я буду номінувати Коннор Макдевід, йому двадцять п’ять років. Він грає в xокeй i працює у спортивній індустрії. Він є дуже талановитий у хокей.

 11. Kenny Situ

  Я буду номінувати Мехді Садагдар. Йому сорок п‘ять років. Він інженер і працює на заводі. Він людина року бо він талановитий і цікавий інженер.

 12. Katie Matthews

  Я буду номінувати Леон Драйсайтль. Йому двадцять сім років. Він грає в хокей і він працює спортивній індустрії. Він дуже талановитий спортсмен і мій улюблений.

 13. Cody Mackoway

  Я думаю Петро це людина року. Йому сорок п’ять років. Він механік, і працює у майстерні. Він любить даруває подарунки і співає.

  1. Jesse Suranyi

   Я буду номінувати Даша Некрасова, її тридцять один рік. Вона акторка і працює на кіностудії. Вона людина року бо вона дуже талановита і красива людина!

 14. Jeanard Sinfuego

  Я думаю Анна Борисівна Федорова людина року. Вона українська піаністка. Їй тридцять один рік. Анна працює у Київській консерваторії. Анна Федорова призерка багатьох міжнародних музичних конкурсів.

 15. Kyle Twa

  Я буду номінувати Анджей Дуда. Йому п’ятдесят років. Він працює Президент Польща. Він допомагає багато українці.

 16. Hayley Gravengard

  Я буду номінувати Женна Ортега. Вона двадцять років. Вона працює кіностудії. Вона добре акторка.

 17. Teaghan Moore

  Я буду номінувати мій професор Бред Пінно. Він близько сорок років. Він працює в Альбертському університеті. Він є людиною року завдяки піклується про своїх студентів.

 18. Erin Widmark-Pickle

  Я буду номінувати Кида Гирисон. Вона вісімнадцять років. Вона працює танцювати студії. Вона танцювати викладач.

 19. Nicolas Pacholok

  Я буду номінувати Володимир Зеленський. Він сорок чотири роки. Він працює в уряді України. Він дуже хороший лідер.

 20. Jack Loughman

  Я буду номінувати Володимир Зеленскі. Йому сорок чотири роки. Він політик , і він працює в офісі. Він таланови́тий політик

 21. Yana Orchyshko

  Я буду номінувати Райан Хопкінс. йому тридцять років. Він хокеїст і грає за Ойлерс. Він дуже хороший хокеїст.

 22. KristaK

  Я буду номінувати Дермонт Кеннеді. йому тридцять один рік. Bін виступає на сцені. Він він людина року, тому що він талановитий співак.

 23. KristaK

  Я буду номінувати Дермонт Кеннеді. Йому тридцять один рік. ін виступає на сцені. Він людина року, тому що він дуже талановитий співак.

 24. Larissa Hrynyk

  Я буду номінувати Вілл Феррелл. Їи п’ятдесят п’ять років. Він актор і комедіант. Він працює кіностудїї. Він талановйтий актор.

 25. Nathan Smith

  Я буду номінувати Деміана Ліллард. Йому тридцять три роки. Він грає баскетбол. Чому він людина року. Він добре грає баскетбол.

Leave a Reply