СТАНЦІЯ 17.4

Forum

What are your and your family’s or friends’ food preferences? Share your answers on the forum.

(Note: Only students registered in the course can access the forum. Please sign in first to be able to leave a comment.)

This Post Has 15 Comments

 1. Emily Paquette

  Мені смакує шоколад. Моїй мамі смакує кава. Моєму братові смакує піца. Моєму татові смакує ковбаса. Моїй собаки смакують морква і риба.

 2. Zoey Feledichuk

  Мені смакує шинка. Моїй мамі смакують овочі. Моєму татові смакують кислі голубці. Моїм братам смакують свіжий огірки.

 3. Jonathan Grossman

  Мені смакує борщ зі сметаною. Моїй мамі смакують вареники з сиром і картоплею. Моєму татові смакує смажене м’ясо або котлета. Моєму братові смакують голубці з м’ясом. Моєму дідусеві смакує чорний чай. Моїй бабусі смакують налисники з сиром. Mи любимо українську кухню!

 4. Nolan Orvold

  Моєму дідусеві смакує морозиво. Моїй родині смакують вареники. Моєму татові смакує лосось але моїй сестрі смакує щука. Мені смакує борщ. Моїй дівчині смакує чай. Моїм друзям смакує пиво.

 5. Alex Andrew Zygun

  Мені смакує борщ зі сметаною і вареники з картоплею. Моїй мамі смакують налисники з сиром. Моєму татові смакують кави і піца. Моїй сестрі смакує салат.

 6. Chloe Smith

  Мені смакує чай чорний і налисники з полуницями.
  Моїй мамі смакують вареники з картоплею i моїй бабусі смакують борщ український зі сметаною. Моєму братові вареники з вишнями

 7. Kaitlin Wabick

  Мені смакує кава і вареники з картоплею. Моїй мамі смакують голубці і борщ. Моєму татові смакують кава і вареники з каркстою. Моєму смакують піцу з м’ясом.

 8. Mackenzie Bilawchuk

  Мені смакує вареники з картоплею і сиром. Моїй мамі смакує кава. Моєму татові смакує піца.

 9. Taylor Pirie

  Мені смакує шоколадний і торти.
  Моїй мама смакують зеленої яблука.
  Моєму татові смакує вареників.

 10. Abi Moser

  Мені смакує борщ зі сметаною. Моїй мамі і сестрі смакують вареники з картоплею. Моєму татові смакують піци і вареники з вишнями.

 11. Lyn Reade

  Мені смаукє шоколаде. Моій мама смакує чай. Моєму братові смакує кобаса.

 12. Julia Babiak

  Мені смакує чай і шоколад. Моїй мамі смакує борщ і салат. Моєму татові смакують голубці і вареники з сиром і картоплею. Моїй сестрі смакують полуниці і апельсини. Моїй бабусі смакує торт і кава.

 13. Laryssa Atamanchuk

  Мені смакує шоколад торт. Моїй мамі смакують свіжий фрукти. Моєму татові смакують голубці. Моїм братам смакують круасан.

 14. Oceanne Kahanyshyn-Fontaine

  Мені смакують шоколад і азіатську кухню. Моїй мамі смакують чай і середземноморську кухню. Моєму татові смакують м’ясо. Моїй сестрі смакують здорові їжі/харчуванні(?).

 15. Savanna Hansen

  Мені смакує морозиво. Моїй мамі не подобається морозиво. Моїй сестрі люблю кави і яблука. Моєму татові смакує полуниці і вишні. Моїм батькам і сестрі смакують голубці і картопля.

Leave a Reply