СТАНЦІЯ 17.4

Forum

What are your and your family’s or friends’ food preferences? Share your answers on the forum.

(Note: Only students registered in the course can access the forum. Please sign in first to be able to leave a comment.)

This Post Has 31 Comments

 1. Teaghan Moore

  Мені смакує торт з шоколад і вишнями. Моїй мамі смакують вареники з капустою або картоплею. Моєму татові смакує піцу з сиром і м’ясом. Моїй сестрі смакує персиковий чай, і мої брати люблять Японська кухня. Мені пустотливий кошеня смакує хліб і тісто для торт.

 2. George Sartison

  Мені смакує чай. Моїй мамі смакують кава. Моєму братові смакує шоколад і суші. Моєму татові смакує м’ясом і банани. Нам смакують вареники.

 3. Brooklyn Rudniski

  Мені смакують кава і персики. Моїй мамі смакує чай і кава. Моїй татові смакує ковбаса і борщ. Моїй сестрі смакують круасани і суші. Нам смакують вареники і голубці.

 4. Raya Bibkewich

  Мені смакує омлет. Моїй мамі смакує кава з молоком. Моєму татові смакують голубці. Моєму братові смакує чай. Моїм друзям смакують вареники з сиром.

 5. Catherine Moroziuk

  Мені смакують вареники і торт з шоколад. Моїй мамі смакують кава з молоком і омлет. Моєму татові смакують вареники з капустою і чай роїбос. Моєму братові також смакує торт з шоколад.

 6. Sadie Holubitsky

  Мені смакує кава з молоком. Моїй мамі смакує суп та чай чорний. Моїй сестрі смакують вареники з картоплею та млинці з полуницями. Моєму татові смакують голубці з мʼясом.

 7. Sarah Wilson

  Мені смакує морозиво з шоколад. Моїй мамі смакують голубці з шинка. Моєму татові смакує піца і салат. Моїм друзям смакують торт і фрукти.

  1. Jesse Suranyi

   Мені смакують борщ і налисники з сиром. Моїй мамі смакує торт з полуницями. Моєму братові смакують голубці з м’ясом і грибами. Моїм друзям смакує піца з сиром.

 8. AJ Lesanko

  Мені смакує чай чорний і смажених яйця. Моій мамі смакує салат і борш. Мої сестри вегетаріанки. Моїм сестрам смакує піца і овочі. Моєму татові смакують вареники з картоплею і сиром.

 9. Katie Matthews

  Мені смакує кава з більше молоком і цукром. Також, мені смакують торт з шоколад. Моїй мамі смакують вареники з картоплею і сиром. Моїй бабусі смакують вареники з капустою і налисники з сиром. моєму братові смакують вареники з полуницями. Моїй тіткі вегетаріанки і смакують голубці з капустою, але не з м’ясом.

 10. Yana Orchyshko

  Мені смакує торт і шоколад. Моїй мамі смакує шинку і сир. Моєму татові смакує чай і хліб. Моїй сестрі смакує яблука і банани.

 11. William Dewhurst

  Я люблю вареники. Моя сестра любить салат. Мій дідусь любить сир. Мої друзі люблять журавлину і морозиво.

 12. Jordyn Melnyk

  Мені смакують голубці з м’ясом. Моїй мамі смакує овочевий суп і чай чорний. Моєму татові смакують вареники з картоплею. Моїм братам смакує торт з полуницями.

 13. Larissa Hrynyk

  Мені смакує чай чорний. Моїй мамі смакують борш, і вареники з сиром. Моєму татові смакують вареники з м’ясом і кава.

 14. Alison Garwasiuk

  Мені смакує кавa з молоком і цукром. Моїй дочкі дуже смакують вареники з сиром і картоплєю. Моїй мамі смакує борщ з сметаною.
  Моєму татові смакує торт з полуницями. Моїм батькам смакують голубці та ковбаси. Моїй собакі смакує каша з м’ясом.

 15. Corynn Zubot

  Мені смакують вареники з капустою. Моїй мамі смакує торт і шоколад. Моєму татові смакують голубці з грибами. Моєму дідусеві смакує омлет. Моїм друзям смакує борщ з сметаною.

 16. Cody Mackoway

  Мені смакує лосос з лимоном. Моєму сестрі смакують голубці з помідорами. Моєму татові смакує омлет з сиром і шинкою. Моєму мамі смакує салат з огірками і броколями.

 17. Louise Valerio

  Мені смакує млинці з вишнями і чай зелений. Моїй мамі смакують вареники з картоплею. Моєму татові смакує голубці з м‘ясом. Моїй сестрі смакує деруни зі сметаною.

 18. Maria Garzon

  Мені смакують cуші. Моїй мамі смакують суп з м’ясом. Моєму татові смакує квасоля і буряки. Моїм братам смакують торт з шоколад.
  Моїй сестрі смакують чай.

 19. Jeanard Sinfuego

  Мені смакує салат з овочами та грінками. Моєму татові смакують млинці з вишнями і котлета. Моїм сестрам смакує борщ зі сметаною. А ще моїй мамі смакує салат з лососем.

 20. Kenny Situ

  Мені смакує омлет, торт, і круасан з сиром. Моїй мамі смакують вареники з картоплею і вишні. Моєму татові смакують овочі і фрукти. Моїм друзям смакує шоколад, кава, і сметана.

 21. Kyle Twa

  Мені смакує голубці з м’ясом та суші. Моїй мамі смакують салат і картоплі. Вона любить овочі і фрукти. Моєму татові смакує свинину. Моїй сестрі смакують омлет і чай.

 22. Hayley Gravengard

  Мені смакує вареники.
  Моїй мамі смакують вареники з картоплею і омлет.
  Моєму татові смакує чай і голубці з м‘ясом.
  Моїм сестрам смакують овочі і фрукти.

 23. Samantha Neil

  Мені смакує голубці з м’ясом. Моїй мамі смакують персики і апельсини. Моєму татові смакує кава і чай. Моїм братам смакують шоколад і торта.

 24. Erin Widmark-Pickle

  Мені смакує нелесники і вареники з сиром. Моїй мамі смакують піца з грибами. Моєму татові смакує чорна кава. Моїй подруга смакують персики і помідори.

 25. Nicolas Pacholok

  Мені смакують вареники з картоплею, овочі, та кава. Моїй мамі смакують огірки та червоний борщ. Моєму татові смакує м‘ясо та шоколад. Моїй сестрі смакує зелений борщ та персики. Моєму братові смакує піца та суші. Моїй бабусі смакує овочевий суп та вареники з капустою.

 26. Ariana Pyszniak

  Мені смакує вареники з грибами і капустою.
  Моїй мамі смакує налесники з сиром, моїй бабусі смакують деруни.
  Моєму татові смакують голубці. моєму братові смакує чай.
  Моїм друзям смакують фрукти.

 27. KristaK

  Мені смакує курасан з куркую і сиром
  моїй мами смакує борщ з сметаною
  моєму татові смакує каву з молоком
  моїм братам смакують вареники з сиром
  моїм друзям смакують піцу з грибами

 28. Anna Cadieux

  Мені смакує вареники з сиром. Моїй мамі смакують салат з помідором. Моєму татові смакує кава з цукром. Моєму братові смакує тарт з шоколадом.

 29. Jack Loughman

  Мені смакує персики і вишнями. Моїй мамі смакують кава. Моєму братові смакує шоколад з сиром. Моєму татові смакує піцу з чай. Моїм друзям смакують вареники.

 30. Nathan Smith

  Мені смакує суші. Моїй мамі смакують кава. Моєму татові смакує м’ясом. Моїй сестрі смакують чай.

Leave a Reply