СТАНЦІЯ 18.4

Forum

What is your favourite show? Why? Share your answers on the forum.

React to at least one posting of your classmates, using your favourite surprise phrases. You may use your favourite surprise phrases from the next slide.)

(Note: Only students registered in the course can access the forum. Please sign in first to be able to leave a comment.)

This Post Has 26 Comments

 1. Emily Paquette

  Моє найулюбленіше шоу – це “Парасолька Академія.” Вона дуже ціква і захоплва. Я дкмаю найсміцніший акор Роберт Шихан. Мій брат найулюбленіше шоу – це “Супермаркет.” Ги! Він дуже смішний.

  1. Oceanne Kahanyshyn-Fontaine

   Еге ж! Мені теж подобаються.

 2. Zoey Feledichuk

  Моє найулюбленіше шоу – це «Supernatural». Воне захопливе, страшне і сумне. Мені подобається Джаред Падалекі, дуже приємний актор. Мій брат найулюбленіше шоу – це «South Park». Це дуже смішно.

 3. Laryssa Atamanchuk

  Моє найулюбленіше шоу – це “Gilmore Girls”. Воно смішне, приємне і романтичне. Мій брат найулюбленіше шоу – це “Young Sheldon”. Нам подобається дивитися це разом. Воно дуже смішне.

 4. Jonathan Grossman

  Моє найулюбленіше тв шоу «У Філадельфії Завжди Сонячно». Це найсмішніше шоу на телебаченні. Мій друг любить мультфільми. Він найулюбленіше тв шоу «Сім’янин». Я Думаю, «У Філадельфії Завжди Сонячно» смішніше тв шоу, ніж «Сім’янин».

  1. Jonah Makowsky

   Чарлі Дей — це найсмішніший актор у цьому шоу.

 5. Alex Andrew Zygun

  Моє найулюбленіше шоу – це “Breaking Bad”. Воно жорстоке і найзахопливіше шоу, і Уолтер Уайт дуже цікаві. Мій улюблений герой Джессі Пінкман. Він смашний, коли готує метамфетамін.

  1. Jonathan Grossman

   Ой лишенько!
   Джессі, нам треба готувати.

 6. Oceanne Kahanyshyn-Fontaine

  Моє найулюбленіше шоу – це “Аркин” (Arcane). Це захопливе і трохи жорстоке. Моя сім’я найулюбленіше шоу – є “Amazing Race” і “Тед Ласо” (Ted Lasso). “Amazing Race” захопливе і “Тед Ласо” приємне і дуже смішне.

 7. Lyn Reade

  Моє найуюбленіше шоу – це «Леженд Вокс Мачіна». Воне захопливе і романтичне. Я або либлюю Д&Д. Я дкмаю найсміцніший акор Маріша Рае. Моя мама найулюбленіше щоу – це «Росіяин Доль». Вони дуже смішне.

 8. Jonah Makowsky

  Моє найюбленіше шоу – це Натан для вас. Це найсмішніше шоу на телебаченні. Мій друг любить драми. Йому подобається шоу «Містер Робот». Я думаю, це шоу також супер.

 9. Taylor Pirie

  Моє найулюбленіше шоу це The Office оскільки це є найсмішніший. Мені подобаються комедії!

 10. Julia Babiak

  Моє найулюбленіше шоу – це “Reservation Dogs.” Воно дуже смішне і сумне. Я дкмаю найсмішніша акторка Пауліна Алексіс.

 11. Nolan Orvold

  Моє найулюбленіше шоу – Стар Трек. Я думаю це найзахопливіший серіал на телебаченні. СтарТрек не просто один серіал, також я дивлюся СтарТрек мультфільм. Цей мультфільм найсмішніше шоу що я знаю. Це також найулюбленіший серіали моєї дівчини. Ми завжди дивимося його разом.

 12. Sorcha Deheer

  Моє найулюбленіше шоу – це “Charmed” чи “Criminal Minds”.

 13. Kaitlin Wabick

  Моє найулюбленіше шоу – “Друзі”. Воно дуже смішне!

 14. Natasha Johnston

  Моє найулюбленіше шоу «Bob’s Burgers”, це моя улюблена шоу тому що я не дивлюся телевізор часто.

Leave a Reply