СТАНЦІЯ 18.4

Forum

What is your favourite show? Why? Share your answers on the forum.

React to at least one posting of your classmates, using your favourite surprise phrases. You may use your favourite surprise phrases from the next slide.)

(Note: Only students registered in the course can access the forum. Please sign in first to be able to leave a comment.)

This Post Has 19 Comments

 1. Mary Jamieson

  Моє найулюбленіше шоу «Офіс». Це дуже смішно і цікаво. На цьому шоу багато хороших жартів. «Офіс» — найсмішніше шоу на Netflix. На цьому шоу двоє найсмішніші актори Стів Карелл і Рейн Вілсон. Я думаю, що це шоу веселіше, ніж інше шоу на Netflix.

 2. Tiana Martyniuk

  Моя улюблена передача «Друзі». Це дуже смішно і цікаво. У цьому шоу багато хороших жартів. «Друзі» — найсмішніше шоу на Crave. Два найвеселіші актори цього шоу – Дженніфер Еністон і Метт Леблан. Я думаю, що це шоу веселіше, ніж будь-яке інше шоу на Crave.

 3. Emma Kashluba

  Моє улюблене шоу “Друзі”. Це дуже смішно і цікаво. У цьому шоу багато хороших жартів. “Друзі” найсмішніше шоу на Prime Video. Два найвеселіші актори цього шоу Метью Перрі та Ліза Кудроу. Я думаю, що це шоу веселіше, ніж будь-яке інше шоу на Prime Video.

 4. Kalie Keays

  Моє найулюбленіше шоу це ʼʼЛокиʼʼ. Воно дуже цікаве, смішне, і захоплююче. Саундтрек є добре. Я люблю музику. ʼʼЛокиʼʼ про Локи і мультивсесвім. Марвел роблено Локи. Я думаю, Марвел робить добре шоу.

 5. Jacob Kociuba

  Моє найулюбленіше шоу – це “Супермаркет”. Воно дуже смішне і цікаве. Це шоу – комедія, а також драма, особливо останий сезон. Я думаю що це шоу смішніше, ніж інші шоу на Нетфліксі.

 6. Jessica Gorgchuck

  Моє найулюбленіше шоу- це “Сайнфельд”. Це дуже цікаво і смішно! Воно старе шоу, але добре. Я думаю, що воно смішніше, ніж інші шоу на Netflix.

 7. Isabella Libicz

  Моє найулюбленіше шоу “Нова дівчина”. Це шоу дуже смішне і цікаве. Це шоу комедія і також ситком. Моє найулюбленіший актор у цьому серіалі- Зуі Дешанель. Це шоу смішніше, ніж інші шоу на Дісней плюс.

 8. River Hoffos

  Моє найулюбленіше шоу “Рик і Морті”. Воно найсмішніше і найцікавіше. Це шоу мультфільм і комедія. Також, це шоу наукова фантастика. Цього шоу немає на Нетфлікс.

 9. Rachel Matichuk

  Моє найулюбленіше шоу “Боджек Горсмен”. Це шоу мультфільм, комедія, але також дуже сумна. Я думаю це мультфільм найсумніший і найцікавіший. Іноді мені це не смішно, але я думаю, що це цікавіше, ніж інші шоу на Netflix.

 10. Gabrielle Sheptak

  Моє улюблене шоу «Дівчата Гілмор». Це веселе та цікаве шоу. Це про маму та доньку. Найкраща актриса – Лорен Грем, а найвеселіший актор – Скотт Паттерсон.

Leave a Reply